Kurumsal Email Hizmeti

verifull kurumsal email hizmeti İş yerinizde kullandığınız mailler, ticari faaliyetleriniz için büyük öneme sahiptir. Tüm iş yazışmaları, projeleriniz, fiyat teklifleriniz, ihale bilgileri ya da siparişleriniz ile ilgili yazışmaları bu mail adresleri üzerinden yapıyor olabilirsiniz. Mail hizmetiniz ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir kesinti, maillerinizin spam’a düşmesi ya da kota problemleri işlerinizi büyük ölçüde aksatabilir hatta maddi zararlara neden olabilir.
Kurumsal Mail Hosting hizmeti ile maillerinizde oluşabilecek olası sıkıntıları önleyebilir, yüksek disk kapasitesi ile daha fazla mail’i arşivleyebilir ve antispam özelliği ile istenmeyen maillerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca %100 mobil özelliği ile profesyonel maillerinizi, işyerinizde olmadan cep telefonunuza üzerinden her an kontrol edebilir, mail gönderimi yapabilirsiniz.
Kurumsal Mail Hosting (Profesyonel E-Posta) Özellikleri
iPhone ve Android işletim sistemli akıllı telefonunuzun tarayıcısı ile %100 mobil uyumlu arayüze giriş yaparak e-posta gönderebilir ve gelen e-postalarınızı okuyabilirsiniz. SPF, Bayes, Reverse DNS, RBL (Antispam) kontrol servisleri ile istenmeyen (spam) e-postalardan kurtulabilirsiniz. 50 GB‘a kadar yüksek depolama alanı ile dilediğiniz kadar mail arşivleyebilirsiniz. Ücretsiz SSL şifrelemesi desteği ile cep telefonunuz veya bilgisayarınızdan eposta sunucusuna doğru olan trafiğin şifrelenmesini sağlayarak başkaları tarafından okunmasını engelleyebilirsiniz Dilediğiniz zaman kota arttırımı yapabilir, bir üst pakete geçemeden hesap ekleyebilirsiniz. Adres defteri, takvim ve görev yöneticisi gibi özellikleri kullanarak tüm işlerinizi organize edebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüz sayesinde Outlook gibi istemcilere bağlı kalmadan e-postalarınızı yönetebilirsiniz. Kural yönetimi sistemi ile gelen e-postalarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz, gelen mailleri farklı klasörlere atayabilirsiniz. Gmail, Yahoo, Office365, Exchange ve diğer hesaplarınızdaki e-postaları kolayca taşıyabilirsiniz.